Наркоз і седація – шкідливо?

Наркоз? То є шкідливо? Я чула що то не добре і тд…
Ми не раз таке читали в інтернеті, чули від знайомих чи «експертів по всьому». З вашого дозволу розповімо про наркоз…

  • Наркоз, медикаментозний сон, седація в стоматології – це все відносні синоніми. Все залежить від глибини сну та сили обезболення.

    А воно має бути таким, щоб дитина комфортно спала та не відчувала болю. Тому – ніколи не вчіть анестезіолога що йому робити, типу «нам лише седацію і севораном…» – якісна анестезія – запорука вдячності лікарю і рекомендації його знайомим… тому він точно буде робити як найкраще)

  • Обладнання – якісна загальна анестезія НЕМОЖЛИВА без анестезіологічного обладнання.

    Тому остерігайтесь місць, де немає як мінімум наркозно- дихального апарата і монітора (ЕКГ, сатурації, капнографії, артеріального тиску).

  • Медикаменти – якісна анестезія можлива лише якісними ОРИГІНАЛЬНИМИ препаратами!

    Ніякі генерики не дають такого ефекту, як «оригінал». Ефект від брендових препаратів- передбачуваний, контрольований та забезпечує «комфортне» прокидання після мед сну. Економія на тому – потім «дорожче обходиться». Це як «кока кола» і «кола з віоли» колір такий же, пляшка схожа, запах такий же – а смак зовсім інший)

  • Анестезіологічна команда – анестезіолог та АНЕСТЕЗИСТКА завжди мають працювати в парі.

    Додаткові «руки» для анестезіолога – це безпека анестезії. Чіткість, швидкість і злагодженість роботи в анестезіології мають величезне значення. Більше того- анестезіолог підлаштовується під роботу кожного стоматолога, адже у всіх «свій почерк» і для анестезії те має значення. Тому лікар має працювати на одному місці, а не кожен день бути в іншій клініці.


Особливо важливо!

Як бути в випадку коли є мала дитина з зруйнованими зубами і неможе ні їсти, ні спати, починає втрачати вагу? Часто малі діти перестають говорити і починається затримка в розвитку. Так, це можливо і через зуби! Адже той біль є сильним, часто нестерпним і діти не завжди можуть те передати. Пролікувати в свідомості часто неможливо, лікувати з утриманням – схоже на знущання над дитиною, часто діти після такого починають або заікатись або боятись посторонніх людей чи з‘являються розлади сну…Також діти з ДЦП наприклад, як бути? В таких випадках варіантів небагато і лікування зубів під седація в стоматології є єдиним варіантом!!!

За 1 сеанс в 3 години!
Відбувається лікуваня всіх зубів (до 20 може бути🤯). Це можуть бути карієси, пульпіти (так, в молочних зубах також є нерви і канали) з реставраціями або ж коронками. Дитина прокидається і в неї небуде більше болю, будуть абсолютно функціонуючі зуби, якими можна їсти і рости… їсти і рости).

Записуємось на консультацію – вибираєм якість.
«Кідді Клінік – з любов‘ю до дітей 😇»

Все це є в Кідді Клінік.
В нас ви можете отримати безкоштовну консультацію анестезіолога та задати йому всі питання з приводу даного виду лікування!
Повернутися